: سفالین
X
تبلیغات
زولا
روزمرگی
عاقبت بودنم شد! آدمی را دمیدند.آه باران نمی داند اینرا... آدمی سفالی قدیمیست.
پیشینه
پنج‌شنبه 13 اردیبهشت‌ماه سال 1386
زیر زمینیها یا مجوز گرفته ها!کدام بهتر است؟

 

بحث داغ اینروزهای موسیقی: موسیقی زیر زمینی یا مجوز

به موسیقیهای ترنس و هاوس موسیقیهای آندر گراند یا زیر زمینی میگویند که البته مربوط به موسیقی محکم و ریشه داریست و هنوز هم وقتی تی اس تو-یاهل یا خیلیهای دیگه ای که اصالت اولیه این نوع موسیقیو حفظ کردند گوش میکنی  حتی اگر شناختی هم از آن نداشته باشی میفهمی آندر گراند یعنی چه.

---------------------------->

Free Image Hosting at allyoucanupload.com

و اما اینور آبها...

موسیقی زیر زمینی تازگیها داره روی خودشو نشون میده !با این تفاوت که اینجا زیر زمین یعنی بدون شناسنامه و روی زمین یعنی شناسنامه دار و مجوز گرفته...از موسیقی زیر زمینی در اینور آب میگذرم چون مقوله دیگریست که بعدها به آن میپردازم.

میخوام برم سر اصل مطلب:...شادمهر عقیلیو که حتما یادتونه؟؟؟ در فیلم پر پرواز بی خبراز همه جا  آینده هنری خودش رو بازی کرد!!! اونجایی که گفت حالا میبینید من کاستم رو انتشار میدم یا نه!!!

و حالا شادمهر اونور آبها و در اینور آبها به راحتی شبه شادمهرهارو ساختند و به راحتی هم شناسنامه دار شدند!!!

براستی چیست راز این خواستنهای خودخواهانه؟که اگر خواستند خودشان قابله های ماهر میشوند که دست صد دکتر معروف رو هم از پشت میبندند و به ظاهربزرگی را به دنیا می آورند که از قبل شناسنامه هم دارد و اگر نخواهند بزرگی را آنچنان از صفحه روزگار محو میکنند که گویی هرگز نبوده!!!!!!!!!!

اما آیا این بزرگ به دنیا آمده ها روزی دستشان رو نخواهد شد که تنها کپی برداری از دی ان ای نوزادانی بودند که روی پای خود جان گرفتند و بزرگ شدند؟بدون شناسنامه ماندند و مجبور به تهیه گذرنامه تقلبی شدند؟؟؟  

 (اشاره ای نقد وار به انتشار شناسنامه دار آلبوم کما از آقای حمید عسگری)


دوستداران سفالین: Free Image Hosting at allyoucanupload.com 192715


دست نوشته ها